آشنایی بیشتر با ما

هتل سنتی تابش

هتل سنتی تابش در مرکز شهر و بافت تاریخی گردشگری شیراز، مرکز استان فارس واقع می باشد. این بنای تاریخی که که دارای قدمتی از دوره قاجاریه است ، جز آثار ملی کشور ایران به ثبت رسیده و طی سه سال بازسازی و مرمت گردیده است ؛ و در سال ۱۴۰۰ با فضاهای اقامتی طرح های مختلف که همگی دارای حمام و سرویس بهداشتی مستقل هستند، در دو طبقه به بهره برداری رسید.

در این مجموعه که دارای بافتی سنتی با معماری اصیل ایرانی است ، میتوانید نرده های گره چینی ، ارسی و پنج دری، تزیینات گچ بری، چلنگری ها ، پنجره ها با شیشه های رنگی و درب های چوبی قدیمی را مشاهده نمایید، که همگی دور تا دور یک حیاط زیبا با مرکزیت حوض و درختان نارنج می باشند.

همچنین کاشی کاری ها با طرح های گل مرغ و سقف های چوبی نقاشی شده ، چشم ها را به خود جذب و توجه هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند.

موقعیت مکانی :
دسترسی هتل سنتی تابش به بسیاری از اماکن تاریخی ، زیارتی و گردشگری شیراز راحت و ایده‌آل است. به صورتی که با 5 الی 10 دقیقه پیاده‌روی میتوانید تجربه حضور در بازار وکیل ، حمام و مسجد وکیل، ارگ کریمخان زند، آستان احمد بن موسی کاظم (شاهچراغ) (ع) ، عمارت شاپوری ، خانه زینت الملک ، باغ نارنجستان، مسجد نصیرالملک و آرامگاه سیبویه و... را داشته باشید.
با اقامت در این هتل میتوانید لحظاتی از حس زندگی اصیل ایرانی را تجربه نمایید.

پخش ویدیو

معماری بی‌نظیر

این بنای تاریخی دارای تزیینات گچ بری، درها، ارسی و پنجره های چوبی و چلنگری و سقف های چوبی قدیمی می باشد. در این مجموعه کاشی کاری ها با طرح های گل مرغ بر دیوار ها خود نمایی و سقف های چوبی نقاشی شده چشم ها را به خود جذب و توجه هر بیننده ای را به سوی خود می‌کشاند.

پخش ویدیو

فضای آرام و دلنشین

این بنا دارای ۸ اتاق با سرویس بهداشتی و حمام مجزا ، رستوران با منوی سنتی غذاهای اصیل شیرازی ، ایرانی و کافی شاپ با منو عرقیجات معطر میمند فارس و دمنوش های سنتی ، فالوده شیرازی و ... می باشد با تجربه اقامت در این اقامتگاه تجربه زندگی اصیل ایرانی سنتی را تجربه خواهید کرد.